Diskusné fórum

učebnice

Dátum: 08.09.2011 | Vložil: majsterky

Dobrý deň viete nám niekto povedať kde zoženieme učebnice na výučbu pre podnikateľ pre rozvoj vidieka konkrétne kniha rozvoj vidieka.
Ďakujeme

design

Dátum: 24.01.2011 | Vložil: peter

Fandim projektom na rozvoj vidieka a vseobecne udrzatelnemu zdroju. Chcem vam ale v dobrom skritizovat grafiku. Zacalo to celkom dobre vyberom prijemnej sablony CMS. Pokracovanie je ale strasne. Hlavne vyber farebnosti pre pismo z cias nastenok scialisickeho obdobia. Jedna zakladna rada - menej je viac. Design sablony ste si zvolili tak tam prosim nemixujte svoje dalsie farby. Ak je dobry neobsah neodhanajde ludi vyzorom.
Dakujem

Re:design

Dátum: 22.02.2011 | Vložil: ZPRV

Pekný deň, ďakujeme Vám za Vaše podnety,prosím napíšte nám konkrétne, ktoré časti ste mali na mysli čo sa týka prehnanej farebnosti písma aby sme mohli urobiť nápravu.

Malo propagovana

Dátum: 10.11.2010 | Vložil: Pavol Datko

Tato stranke ma malu propagaciu.Tiez by sa mohlo viacej smerov dat.Ako obec,prirodna pamiatka,kulturna,historicka...Urcite spravna cesta takto oslovovat verejnost a pocuvat jej hlas .Hlas ludu hlas Bozi,vela uspechov Vam,len sa sirsie propagujte so strankou.
Moja jednicka je bezosporu; Lenicky skanzen vo Vydrovskej doline.

Re:Malo propagovana

Dátum: 22.02.2011 | Vložil: ZPRV

Ďakujeme za Vaše podnety, určite by sa dalo urobiť viac v oblasti propagácie stránky, čiastočne nás však obmedzuje mesačný objem dát. Nakoľko celý tento portál je realizovaný iba dobrovoľnícky z vlastných zdrojov, ktoré sú samozrejme obmedzené nemôžem si dovoliť platiť príliš veľa za webhosting. Zámerov a oblastí, ktoré by sme chceli na stránke zverejňovať je veľmi veľa, takže snáď postupne časom bude následne aj jej štruktúra robená trochu inou formou

Spolupráca a tým aj synergia...

Dátum: 05.07.2010 | Vložil: Ivan Hojsík

Musí existovať hlavný ťah na bránu - ak sa mám podarí vyjadriť hlavný cieľ mnohých... Ovplyvniť novú vládu a parlament aby riešila taktiku /povodne / a stratégiu regionálny rozvoj 13 - tich regionov Slovenska , i vášho regiónu. A koľkože ich má Európa ?Nebodaj svet? Predpokladám že bude potrebné začať s marginálnymi skupinami občanov. Sú tí čo ich je najviac. Mala by to byť slepá cesta ? Určite , určime si aj my ostatní tento dlhodobý cieľ. Ivan Hojsík

Tymto sistemom vidiek zarastie trnim,burinov.

Dátum: 10.02.2011 | Vložil: Jaroslav

Na hornych Kysuciach zanedbanemu vidieku dopomahaju PD .
Dotacie,korupcia,zanedbany vidiek a plna huba o budovani.
Polozme si otazku co na vidieku normalne funguje??????? odpoved je apsolutne nic da sa to prirovnat k banan republik....Euro fondy voda,kanal rozkradene peniaze. Zacat s prvovyrobov ovce,hovado dobytok utopia....

Re:Spolupráca a tým aj synergia...

Dátum: 22.02.2011 | Vložil: ZPRV

Žiaľ, zatiaľ všetky naše vlády systematicky ignorujú slovenský vidiek a obávame sa, že niet výhľadu na zlepšenie v budúcnosti. V tomto smere sme skeptickí a práve aj to je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa snažíme pomáhať konkrétnym subjektom na vidieku a veľmi často pri tom suplujeme vládne inštitúcie. Nuž a prioritne sa snažíme pomáhať v tých lokalitách, kde je situácia najhoršia a kde sú koncentrovaná miery chudoby a a vysoká úroveň geografického a sociálneho vylúčenia.

dotaz

Dátum: 04.08.2009 | Vložil: ankaanicka

myslím, že niektoré informácie na tejto stránke by boli vhodné aj pre zahraničného návštevníka. /fujara-predaj, gajdy... remeslá.../. aj keď by to bola veľká záťaž, možno časová a možno aj finančná bolo by možno vhodné urobiť aj anglickú alternatívu tejto stránky. Určite by mala čo povedať aj tejto cieľovej skupine. Držím palce.

Re:dotaz

Dátum: 18.08.2009 | Vložil: ZPRV

Je pravda, že naša stránka je dosť navštevovaná aj zo zahraničia. Žiaľ práve uvádzané časti sú v podstate iba odkazy na web stránky, ktoré spravujú iní prevádzkovatelia a tu ani pri najlepšej vôli nevieme zabezpečiť preklady týchto stránok do angličtiny. Stránky tohto typu, ako aj naša stránka sú na 99% robené bez akejkoľvek finančnej podpory iba z nadšenia a chuti ľudí urobiť niečo pozitívne a ide to samozrejme na úkor osobného času týchto ľudí. Takže nevidíme veľkú šancu, že by v tomto smere v dohľadnej dobe nastala nejaká zmena. S pozdravom ZPRV

Záznamy: 101 - 110 zo 113
<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>

Pridať nový príspevok