Diskusné fórum

Re:Spolupráca a tým aj synergia...

Dátum: 22.02.2011 | Vložil: ZPRV

Žiaľ, zatiaľ všetky naše vlády systematicky ignorujú slovenský vidiek a obávame sa, že niet výhľadu na zlepšenie v budúcnosti. V tomto smere sme skeptickí a práve aj to je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa snažíme pomáhať konkrétnym subjektom na vidieku a veľmi často pri tom suplujeme vládne inštitúcie. Nuž a prioritne sa snažíme pomáhať v tých lokalitách, kde je situácia najhoršia a kde sú koncentrovaná miery chudoby a a vysoká úroveň geografického a sociálneho vylúčenia.

dotaz

Dátum: 04.08.2009 | Vložil: ankaanicka

myslím, že niektoré informácie na tejto stránke by boli vhodné aj pre zahraničného návštevníka. /fujara-predaj, gajdy... remeslá.../. aj keď by to bola veľká záťaž, možno časová a možno aj finančná bolo by možno vhodné urobiť aj anglickú alternatívu tejto stránky. Určite by mala čo povedať aj tejto cieľovej skupine. Držím palce.

Re:dotaz

Dátum: 18.08.2009 | Vložil: ZPRV

Je pravda, že naša stránka je dosť navštevovaná aj zo zahraničia. Žiaľ práve uvádzané časti sú v podstate iba odkazy na web stránky, ktoré spravujú iní prevádzkovatelia a tu ani pri najlepšej vôli nevieme zabezpečiť preklady týchto stránok do angličtiny. Stránky tohto typu, ako aj naša stránka sú na 99% robené bez akejkoľvek finančnej podpory iba z nadšenia a chuti ľudí urobiť niečo pozitívne a ide to samozrejme na úkor osobného času týchto ľudí. Takže nevidíme veľkú šancu, že by v tomto smere v dohľadnej dobe nastala nejaká zmena. S pozdravom ZPRV

Super stránka

Dátum: 23.07.2009 | Vložil: Rado

Ďakujem autorom za túto web stránku, najmä za Program rozvoja vidieka, ja už som si zo stránky PPA zúfal. Ale aj ostatné veci sú super a takmer každý deň niečo nové. Ako to robíte? Držím Vám palce

Re:Super stránka

Dátum: 26.07.2009 | Vložil: ZPRV

Ďakujeme za uznanie

Re:Super stránka

Dátum: 12.07.2011 | Vložil: dedinčan

a čo je na nej také super? To, že zo sľubovaných 411 miliárd korún dostáva vidiek len slabý odvar?
Je to len samé vzdelávanie tzv. rómov, ale nájdite nám fond na výmenu 40 ročného vodovodu a opravu rozpadnutých miestnych ciest pre malú obec a navrhneme vás na Nobelovu cenu. Len nepovedzte, že z PRV alebo Envirofondu.

Záznamy: 31 - 36 zo 36
<< 1 | 2 | 3 | 4

Pridať nový príspevok