Diskusné fórum

Re:ak hej, prosím, nasmerujte ma

Dátum: 11.06.2013 | Vložil: ZPRV

Dobrý deň,

zatiaľ sa prostredníctvom Slow Food Banská Bystrica snažíme mapovať stránky, ktoré sprostredkovávajú predaj z dvora. Zatiaľ o aktuálnych stránkach informujeme na Facebooku hlavne v skupine Slow Food na Slovensku

Metoda LEADER po roce 2014 = komunitně vedený místní rozvoj

Dátum: 19.03.2012 | Vložil: Jozef Jančo

Národní síť Místních akčních skupin ČR zveřejnila svá doporučení pro aplikaci komunitně vedeného místního rozvoje v prostředí České republiky. Vidí v něm budoucnost rozvoje venkova pomocí metody LEADER.
Dokument je ke stažení na internetových stránkách www.nsmascr.cz a členům NS MAS ČR bude oficiálně představen na Valné hromadě ve čtvrtek 15. 3. 2012 v Rumburku. Odborné veřejnosti pak bude určena prezentace pořádaná ve spolupráci se zastoupením Evropské komise v ČR v Evropském domě v Praze (Jungmannova 24) v pondělí 26. 3. 2012 od 14:30. V rámci prezentace vystoupí také zástupce DG Agri Pedro Brosei

maju pravo sa zviditelnit

Dátum: 19.03.2012 | Vložil: Jarmila

Je pravda ze rozne granty su rozdelene casto skorej ako sa vyhlasia a mam aj vlastnu skusenost, ze som chcela o grant poziadat a bolo mi povedane ze naco lebo odcerpam tak peniaze na ine podujatie - je to na hlavu postavene a ked vam to povie nadriadeny je to o to smutnejsie. preto fandim kazdemu co sa do takychto veci pústa ... niekedy radsej clovek rezignuje a to nie je dobré. profituju potom tí co majú najviac. Dalo by sa o tom vela rozpravat...casto sa peniaze skresu tam, kde by sa nemali a ak chcete robit nejake podujatie musite aj zo svojho - lebo co! Ved tu netreba... a ked sa dielo predsa len podari aj ked s "oskretymi usami" zrazu je vela tych co sa prizivia a chvalia cudyim perim.

súhlas

Dátum: 19.03.2012 | Vložil: Šajgalová

Súhlasím a podporujem.
S fondami je to tak, dali sa len niekomu...

kulturny vidiek

Dátum: 28.10.2011 | Vložil: J.A.

Dobry den.Prosim vas o radu.Nosim uz dlho v hlave jeden podnikatelsky napad a stale neviem na koho sa obratit,kto by mi poradil.Preto som si dovolila vas ostovit .Byvam na vidieku a je tu nedaleko priemyselny park a v nasej obci su ubytovne pre zamestnancou a taktiez mame nedaleko dialnicu.Moj zamer je ,vybudovat motorest a bovlink a ine sportoviska,pretoze v nasej obci a ani v okoli nic podobne neje a obyvatelia za zabavou a sportom musia cestovat do mesta.Rada by som vedela koho by som mala oslovit co sa tyka financnej podpory. Vopred dakujem

Ekofarma

Dátum: 17.09.2011 | Vložil: Eva

Dobrý deň,
s manželom máme predstavu založiť si penzión a ekofarmu. Preniesť si tam aj našu rodinnú firmu- potravinársku výrobňu a popri tom sa venovať pestovaniu a chovu domácich zvierat a následne predaju z dvora. Vidíme to ako možnosť plnohodnotne žiť, pracovať a tiež vytvoriť miesto pre zážitkovú turistiku. Zaujímalo by ma, či je možnosť podporiť takýto projekt z európskych, prípadne iných fondov? Na aké inštitúcie by sme sa mali obrátiť?
Ďakujem

učebnice

Dátum: 08.09.2011 | Vložil: majsterky

Dobrý deň viete nám niekto povedať kde zoženieme učebnice na výučbu pre podnikateľ pre rozvoj vidieka konkrétne kniha rozvoj vidieka.
Ďakujeme

design

Dátum: 24.01.2011 | Vložil: peter

Fandim projektom na rozvoj vidieka a vseobecne udrzatelnemu zdroju. Chcem vam ale v dobrom skritizovat grafiku. Zacalo to celkom dobre vyberom prijemnej sablony CMS. Pokracovanie je ale strasne. Hlavne vyber farebnosti pre pismo z cias nastenok scialisickeho obdobia. Jedna zakladna rada - menej je viac. Design sablony ste si zvolili tak tam prosim nemixujte svoje dalsie farby. Ak je dobry neobsah neodhanajde ludi vyzorom.
Dakujem

Re:design

Dátum: 22.02.2011 | Vložil: ZPRV

Pekný deň, ďakujeme Vám za Vaše podnety,prosím napíšte nám konkrétne, ktoré časti ste mali na mysli čo sa týka prehnanej farebnosti písma aby sme mohli urobiť nápravu.

Malo propagovana

Dátum: 10.11.2010 | Vložil: Pavol Datko

Tato stranke ma malu propagaciu.Tiez by sa mohlo viacej smerov dat.Ako obec,prirodna pamiatka,kulturna,historicka...Urcite spravna cesta takto oslovovat verejnost a pocuvat jej hlas .Hlas ludu hlas Bozi,vela uspechov Vam,len sa sirsie propagujte so strankou.
Moja jednicka je bezosporu; Lenicky skanzen vo Vydrovskej doline.

Záznamy: 31 - 40 zo 49
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok